Firma Kährs je jedným z popredných európskych výrobcov parkiet a drevených podláh. Od samého začiatku v roku 1857 v Nybro, Švédsko, je pravé drevo a vysoká kvalita trvalo základným kameňom firmy AB Gustaf Kähr.

V roku 1935 získala tretia generácia Gustafa Kähra patent č. 90223 na vrstvené drevené dosky a udelenie tohoto patentu se stalo východiskom pre hlavné patenty na podlahy, ktoré boli firme udelené v roku 1941. Od tej doby se hlavnou výrobnou náplňou stalii parketové podlahy.

Nič nevytvára atmosféru tak, ako podlaha. Chcete, aby Váš domov dýchal atmosférou, ktorá sa hodí k Vášmu štýlu a interiéru. Preto by ste mali zvážiť mnoho rôznych faktorov, aby ste si boli istí, že vyberiete správnu podlahu. Predtým, ako začnete svoju cestu k perfektnej podlahe Solidfloor, urobte si podrobný plán, pretože dobrý začiatok veští dobrý koniec.

LM Flooring je jedným z najväčších výrobcov drevených podláh na svete, podporujúcich ekologický prístup k výrobe. Produkuje viac podláh z obnoviteľných a recyklovateľných materiálov, ako ostatní výrobcovia drevených podláh.

Joomla templates by a4joomla