Funkčná a štýlová, laminátová podlahová krytina Tarkett ponúka moderný vzhľad a odolný povrch ideálny pre komerčné priestory i domácnosti. Zámkový spájací systém 2-Lock a zosilnené dosky ponúkajú stabilitu a pevnosť s povrchovou ochranou MRTech a Techwear na ochranu spojov a povrchu pred vlhkosťou a opotrebením.

Naše laminátové podlahy sú vyrobené z 80% z dreva z ekologicky obhospodarovaných lesov (so známkou PEFC). Výsledkom je trvanlivá podlahová krytina s ľahkou inštaláciou a údržbou v mimoriadnom rozsahu vzorov, ktoré robia z laminátu flexibilnú, praktickú a udržateľnú voľbu pre všetky druhy aplikácie.

 

Lamináty pre domácnosť
Aby sme vám uľahčili výber vašej podlahy, naši dizajnéri vyvinuli úplne novú kolekciu laminátových podláh. Tarkett laminátové podlahy autenticky interpretujú najvyššiu kvalitu dreva a kameňa a taktiež niekoľko originálnych vzorov. Sú dostupné v širokej ponuke realistických a umeleckých dekorov, a výber šírok a dĺžok lamiel robí výber ešte jednoduchším aby ste vytvorili úžasný podlahový dizajn - v najnovšom trende, podľa vašich chutí. 

 

   

 

Záťažové lamináty
Špecifická ponuka určená pre Predajne, Obchody a použitie v Službách. Vďaka zosilnenej konštrukcii, Welcom produkty ponúkajú najvyššiu odolnosť - a zároveň najviac obľúbené dekóry. Welcome 1233 je špeciálne vyvinutý pre priestory s vysokou záťažou.

 

 

  

 

Viac dekorov Tarkett nájdete tu.

Joomla templates by a4joomla