Prvá vynilová podlaha so zámkovým spojom.

Celovinylové krytiny so zámkom DESIGNline® Connect nemeckého výrobcu Windmöller Flooring sa vyznačujú radou nespochybniteľných predností. Prinášajú povrch príjemný pre bosú nohu, materiál nechladí ani sa nešmýka. Elastický povrch zaručuje tiché užívanie a vysokú odolnosť.

Okrem kolekcií DESIGNline® Connect so zámkovým spojom, ponúka výrobca ďalších sedem kolekcií vinylovej krytiny DESIGNline® s dekormi imitujúcimi nielen dreviny, ale rovnako tak kameň a mramor.

 Kvalitu vinylových podláh nemeckej značky Wineo potvrdzuje rada získaných vyznamenaní a certifikátov. Jedná sa o extrémne odolné podlahy, pripravené na vysoké zaťaženia.

 

Pevné, praktické a hygienické. Moderný vinyl tiež ponúka vynikajúci výber dizajnov: počnúc nádhernými farbami, od abstraktných po čierno-bielu kombináciu, po dokonalé reprodukcie prírodných materiálov akými sú drevo a kameň. Je tiež príjemné ponúkať pohodlie odpruženého našľapovania naboso a tiež paletu povrchových úprav pre získanie dotykového vnemu, ktorý je v súlade so vzhľadom. Odolné, vodovzdorné a ľahko udržiavateľné PVC je modernou voľbou pre moderný životný štýl.

Marmoleum Click je linoleum vyrobené tradičnou technológiou z čistých prírodných surovín. Jedinečná konštrukcia– linoleum na HDF s korkovou vrstvou spolu s patentovaným click systémom umožňuje jednoduchú inštaláciu materiálu bez lepenia, podlahu je možné okamžite využívať. Zároveň poskytuje takmer neobmedzené možnosti kombinácií a tvorby vlastných vzorov. Je vhodná pre astmatikov aj alergikov - potláča množenie baktérií, nedráždi dýchacie cesty, má taktiež výborné tepelno a zvukovoizolačné vlastnosti.

Joomla templates by a4joomla