Prvá vynilová podlaha so zámkovým spojom.

Celovinylové krytiny so zámkom DESIGNline® Connect nemeckého výrobcu Windmöller Flooring sa vyznačujú radou nespochybniteľných predností. Prinášajú povrch príjemný pre bosú nohu, materiál nechladí ani sa nešmýka. Elastický povrch zaručuje tiché užívanie a vysokú odolnosť.

Krytina je pri bežnej prevádzke v podstate nezničiteľná, výborne sa hodí do domácností s domácimi miláčikmi i do kúpeľne, keďže skvelo odoláva vlhkosti. Stručné vymenovanie benefitov ešte podčiarkuje rýchla pokládka plávajúci spôsobom.

Rada DESIGNline Connect® ponúka 4 kolekcie pod názvami Bacana/Bacana stars a Laguna/Laguna stars.

Kolekcia Bacana s celkovou hrúbkou 5 mm, je vďaka svojej 0,5 mm vrchnej PU povrchovej úprave vhodná až do stredne namáhaných priemyselných priestorov (záťažová trieda 34/42).

Kolekcia Laguna s celkovou hrúbkou 5 mm je primárne určená do obytných priestorov. Jej nášľapná PU vrstva je hrúbky 0,3 mm (záťažová trieda 23/31).

S príchodom nového roku pribudli aj nové dekory tejto nadčasovej podlahoviny. Vzory dlažby prevažne imitujúce štruktúru kameňa nesú dve nové kolekcie DESIGNline® Connect Laguna a Bacana s označením STARS.

 

 


Ukážky dekorov:


Borovica biela

Dub tmavý

Calma sand

 

Viac dekorov Design Line Connect nájdete tu.

Joomla templates by a4joomla