Marmoleum Click je linoleum vyrobené tradičnou technológiou z čistých prírodných surovín. Jedinečná konštrukcia– linoleum na HDF s korkovou vrstvou spolu s patentovaným click systémom umožňuje jednoduchú inštaláciu materiálu bez lepenia, podlahu je možné okamžite využívať. Zároveň poskytuje takmer neobmedzené možnosti kombinácií a tvorby vlastných vzorov. Je vhodná pre astmatikov aj alergikov - potláča množenie baktérií, nedráždi dýchacie cesty, má taktiež výborné tepelno a zvukovoizolačné vlastnosti.

 

Dokonalá povrchová ochrana Topshield
Marmoleum Click je praktické a vysoko odolné, je vhodné pre použitie stoličiek na kolieskach, odolné voči vzniku škvŕn a zmeny odtieňu farieb, zároveň poskytuje možnosť použitia teplovodného podlahového vykurovania.
Jedinečná povrchová úprava Topshield zaisťuje nádherný farebný dojem a stálosť vzoru. Inovatívny náter na vodnej báze uzavrie povrch a poskytuje dlhodobo pekný vzhľad linolea a súčastne značne znižuje náklady na údržbu.


Záruka kvality: 10-ročná záručná doba pre bytové priestory, 5 rokov pre ostatné priestory.

Marmoleum Click je vyrábaný v lamelách o rozmeroch 90cm x 30 cm. Panely sú približne 9,8 mm hrubé a sú dodávané v krabiciach po 7 kusoch - približne 1,89 m2.

Marmoleum Click je taktiež ponúkaný v štvorcoch 30 x 30 ktoré Vám umožňujú vytvoriť rôzne efekty a obrazce. Rovnako ako u panelov, je každý štvorec cca. 9,8 mm hrubý a sú ponúkané v krabiciach po 7 kusoch - približne 0,63m2.

Lamely alebo štvorce? Môžete sa taktiež rozhodnúť pre kombináciu oboch..

Dokočovanie prvky
Informujte sa u predajcu o možnostiach širokého výberu obvodových líšt, čím skvelo dokončíte vzhľad Vašej miestnosti.

Údržba podlahy
Prostriedky na údržbu podlahoviny žiadajte všade, kde sa ponúka Marmoleum click. Prosím v tomto prípade dbajte na to, aby ste zvolili iba čistiace prostriedky (pH - neutrálne) určené pre ošetrovanie linoleových podláh. Pokyny k pokládke, čisteniu a údržbe nájdete v balení Marmoleum click.

Upozornenie
Marmoleum click nieje vhodný pre priestory so zvýšenou vlhkosťou, ako sú napríklad kúpeľne a sauny. Doporučujeme na všetky podklady (s výnimkou Povrchu z liateho asfaltu a organických materiálu, napr. drevo) položiť 0,2 mm hrubú PE-fóliu s vytiahnutím okrajov na steny. Marmoleum click je vhodný pre teplovodné podlahové vykurovanie

 

Kolekcie Marmoleum Click

Barbados
Camel
Caribbean
Eternity
Henna
Lapis lazulli
Lime
Natural corn
Pineapple
Raspberry
Raven
Red copper
Sahara
Silver birch
Silver shadow
Sky blue
Van Gogh
Volcanic ash
Walnut
Wine barrel

Joomla templates by a4joomla