Taliansky výrobca Hortus, Vám ponúka Easy - fit, vyberateľné drevené alebo tkané PVC podlahy. Dlaždice pozostávajú zo 4 drevených líšt, na ktorých je tkaná PVC fólia. Lišty sú upevnené pozinkovanými skrutkami na podkladovej plastovej mriežke. Vrchná vrstva je vyrobená z tkaného PVC vystuženého sklenými vláknami, čím je schopná zaistiť vynikajúcu odolnosť proti opotrebovaniu. 

Podlahy sa vyznačujú veľmi jednoduchou inštaláciou na akomkoľvek rovnom povrchu. Rovnako ľahko sa celý systém dá demontovať, čím je vhodný aj na dočasné inštalácie, npr. vonkajšie terasy kaviarní, atď.

 

Terasové dosky IDECK® dodávame v širokej škále exotických druhov tvrdého dreva, no nájdu sa tu aj krytiny z kompozitných dosiek, zo sibírskeho smrekovca a z iných druhov ihličnanov v rôznych rozmeroch.

Drevoplastové kompozitné terasové dosky WOODPLASTIC, Vám prinášajú spojenie jednoduchosti a odolnosti pre Vašu terasu. Dlhoročný vývoj v oblasti kompozitných terasových dosiek zabezpečil dosiahnutie výborných vlastností WPC terasových dosiek v boji s nepriazňami počasia a inými vonkajšími vplyvmi na životnosť terasy ako napr. odolnosť voči hnilobám a drevokazným hubám – na tieto Vám dokážeme dať záruku až 25 rokov.
Životnosť terasy WOODPASTIC je odhadovaná na cca 50 rokov na vonkajšom prostredí. Zjednodušte si život, pretože na dlhé roky Vám vďaka  WOODPLASTIC® odpadá starosť o to, kde budete tráviť príjemné večery s Vašou rodinou a priateľmi.

Woodlook je ideálna exteriérová podlahová krytina na Vašu terasu, pretože je trvanlivá, odolná proti vplyvompočasia a nevyžaduje počas svojej životnosti žiadnu údržbu okrem bežného čistenia vodou.

Gamrat je spoločnosť s 80-ročnými skúsenosťami v oblasti výroby plastových výrobkov pre stavebníctvo a 25-ročnými skúsenosťami s výrobou produktov odolných voči UV žiareniu.

Joomla templates by a4joomla